Mládež HC Benátky nad Jizerou

Krátké zprávy

Od 3.3.2020 přípravky v nových časech

19.02.2020

Od 3.3.2020 budou přípravky nově trénovat odděleně. U9 (2011 + 2012 a pokročilí 2013) ÚT+ČT 15:00 - 16:00.

Nábor a U7 (ročníky 2013, 2014, 2015 a mladší) budou trénovat ÚT + ČT 16:15 - 17:15.


Příspěvky 2019 - 2020

31.10.2019

 

Příspěvek se platí převodem na číslo účtu 2551050257/0100 s variabilním symbolem, který bude obsahovat "rok narození, měsíc narození, den narození" (příklad: 20000919, tzn. dítě narozené 19.9.2000). Do zprávy pro příjemce doplňte jméno a příjmení dítěte. Výše příspěvku je:

  • částku 8000,- za sezonu a je třeba, aby příspěvek byl uhrazen ve dvou splátkách 4000,- do 5.června a 4000,do 5. listopadu 2019. Druhé dítě platí vždy polovinu, třetí zaplatí 1000,- Kč.. Příspěvky platíme od ročníku narození 2011 a starší.
  • částku 1000,- platí v jedné splátce do 5.6 ročník 2012 a mladší (způsob - viz. výše)

Výměna výstroje

01.09.2019

Pokud potřebuje vyměnit výstroj, kontaktujte Pavla Hejňáka - 602193360 a domluvte si s ním termín výměny.

Září

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
So 7.9. U13 BK Mladá Boleslav 6:4 Info
So 14.9. U13 HK Kralupy n.Vltavou 9:3 Info
Ne 22.9. U13 HC Buldoci Neratovice 3:8 Info
Ne 29.9. U13 TJ Stadion Nymburk 4:6 Info

Říjen

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
So 5.10. HC Letci Letňany U13 4:5 Info
So 12.10. BK Mladá Boleslav U13 11:4 Info
So 19.10. HK Kralupy n.Vltavou U13 3:6 Info
Ne 20.10. HC Buldoci Neratovice U13 18:4 Info
So 26.10. TJ Stadion Nymburk U13 9:3 Info

Listopad

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
Ne 3.11. U13 HC Letci Letňany 0:6 Info
Ne 10.11. U13 SK Sršni Kutná Hora 4:8 Info
So 16.11. HC Rytíři Vlašim U13 3:9 Info
So 30.11. HC Poděbrady U13 8:9 Info

Prosinec

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
Ne 8.12. HC Smíchov 1913 U13 9:2 Info
Ne 15.12. U13 Slavoj Velké Popovice 9:6 Info
So 21.12. HC Kobra Praha U13 5:6 Info

Leden

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
So 4.1. HK Lev Slaný U13 3:11 Info
So 11.1. U13 HC Berounští Medvědi 5:6 Info
Ne 12.1. PZ Kladno U13 8:2 Info
Ne 19.1. U13 PZ Kladno 5:15 Info
Ne 26.1. SK Sršni Kutná Hora U13 16:6 Info

Únor

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
Ne 2.2. U13 HC Rytíři Vlašim 12:8 Info
Ne 9.2. U13 HC Poděbrady 5:4 Info
Ne 16.2. U13 HC Smíchov 1913 2:6 Info
So 29.2. Slavoj Velké Popovice U13 12:30 Info

Březen

Den Datum Domácí Hosté Začátek/Výsledek Info
So 14.3. U13 HC Kobra Praha 09:30 Info
Ne 15.3. U13 HK Lev Slaný 09:30 Info